Meraki II
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Om van uw vakantie in Victoria te genieten, verblijf in Meraki II Victoria appartement van 72 m², gelegen op 200 meter van Tourist Office of Victoria en binnen 16 minuten lopen van Plaza San Martin. Wifi en gratis priveparkeerplaatsen zijn beschikbaar voor de zakelijke of recreatieve behoeften van de gasten.
De Abdij van het Heilige Kind ligt op 25 minuten wandelen van dit appartement.
Als gasten verblijven in dit appartement, hebben ze toegang tot een balkon en een keuken voorzien van airconditioning.
Er is ook een ingerichte keuken, waar eenvoudige maaltijden kunnen worden bereid. Terminal de Omnibus bushalte is in de buurt van Meraki II appartementen gelegen. Na een dag vol activiteiten is ontspannen bij een zwembad een perfecte optie.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Meraki II appartement.
Als gasten bij Meraki II appartement verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Victoria bezoeken, Tourist Office of Victoria (200 m) en de Abdij van het Heilige Kind, gelegen binnen 25 minuten wandelen ervan. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Meraki II appartement?
Meraki II appartement heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Meraki II appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Meraki II appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 72 vierkante meter. - ❓
Heeft dit appartement een eigen zwembad?
Dit appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.